Szukasz pewnego telefonu ?
Największy wybór !
Telefony z gwarancją !
ZADZWOŃ

Skup i sprzedaż telefonów w Gorzowie

Ponad 500 modeli w jednym miejscu !

Oferujemy większość telefonów dostępnych na rynku. Począwszy od telefonów na klawisze, a skończywszy na najnowszych smartphonach .

skup telefonow gorzow
Możesz kupić, sprzedać, zamienić

Gwarancja dobrych cen

Lombard SEZAM w Gorzowie prowadzi skup-sprzedaż telefonów oferując atrakcyjne ceny.  Od ponad 10 lat zajmujemy się również naprawą  więszkości modeli jakie są  aktualnie dostępne na rynku.

Doradztwo

Nie wiesz jaki telefon kupić ? Przyjdź, zadzwoń, napisz maila. Doradzimy najlepszy model dopasowany do Twoich potrzeb. Oferujemy telefony dotykowe jak i te klasyczne na klawisze.

Atrakcyjne ceny

Duży wybó , niskie ceny. Nasz punkt z telefonami w Gorzowie znany jest już od ponad 15 lat. Oferujemy atrakcyjne ceny i zawsze można z nami negocjować. Zapraszamy.

Serwis telefonów Gorzów

Zepsuł Ci się telefon? Zapraszamy do nas . Oferujemy kompleksowe naprawy większości marek dostępnych na rynku. Zarówno nowe i jak i starsze modele.  Sprawdź

Perfekcyjny stan

Oferujemy towar najwyższej jakości, zawsze z gwarancją . U nas kupisz sprzęt w stanie idealnym i atrakcyjnej cenie. Oferujemy największy wybór telefonów w Gorzowie.

Potrzebujesz gotówki ?

Przyjdź do nas !

Nasz lombard w Gorzowie   oferuje możliwość zastawu telefonu i w każdej chwili jego odebranie, nawet po 1 dniu. Umowy są zawierane na 31 dni, więc każdy ma sporo czasu na decyzję.  Oferujemy najniższe opłaty w Gorzowie . Zapraszamy.

samsung

Polub naszą stronę na FB