Dlaczego my ?

|
Dlaczego my ?

Ponad 20 lat na rynku.

Parę słów o nas...

Lombard Gorzów to hasło jakie najczęściej jest kojarzone z nasza frimą, która   powstała z początkiem lat 90-tych przy ul. Chodkiewicza i był to własnie Lombard Sezam, nasz pierwszy punkt, znany i lubiany za rzetelne i uczciwe podejście do klienta .  Ciągła praca i rozwój firmy pozwoliło nam na  otworzenie kolejnego punktu przy ul. Pocztowa 11. Cały czas pracujemy na to, aby poziom naszych usług był jak najwyższy, a hasło Lombard Gorzów kojarzyło się własnie z naszą firmą. W naszych punktach spotkacie się Państwo z miłą i rzetelną obsługą, można do nas również zadzwonić, napisać maila, skontakować się przez FB. Zapraszamy

BezpieczeństwoNajniższe opłatyNajlepsza oferta

Lombard Gorzów
Pełna ochrona zastawu

Lombard Sezam w Gorzowie od samego początku kładł duży nacisk na ochronę zastawu powierzonego przez klientów. Posiadamy odpowiednie sejfy do przechowywania kosztowności,przez co jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom ochrony oddawanych do nas rzeczy.

Ponad 20 lat
doświadczenia

Dzięki ponad 20 letniemu prowadzeniu 2 punktów lombardu w Gorzowie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakoś usług. Nasze 2 punkty wyposażone są w niezbędne urządzenia do pomiaru kamieni szlachetnych jak i badaniu metali szlachetnych. W sposób bezpieczny i profesjonalny zbadamy Państwa biżuterię.

Oferujemy najniższe
opłaty w Gorzowie

Gwarantujemy Państwu , iż nasz lombard w Gorzowie oferuje najniższe opłaty . Jesteśmy elastyczni i zawsze można z nami dogadać się. Co istotne, nigdy nie pobieramy opłat karnych za przeterminowaną umowę. Nie ma też problemu z odbiorem zastawu po terminie. Czekamy zawsze 7 dni , a jeśłi ktoś nie zdąży w ciągu 7 dni , za uzgodnieniem, zaczekamy znacznie dłużej.

Największy wybór
w atrakcyjnych cenach

Działając w branży lombardowej,  gdzie na hasło  “lombard Gorzow” znajdziecie Państwo nasze lombardy, staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i jak najbardziej zróżnicowaną ofertę. Dlatego też oprócz skupu złota , skupu telefonów czy też laptopów, staramy się cały czas rozwijać nasza oferte, można u nas np. naprawić telefon czy też wyczyścić/ wypolerować biżuterię.

Gotówka od ręki !
Gotówka otrzymuję się w ciągu paru minut. Czas te niezbędny jest do wyceny zastawu oraz podpisania umowy. Kładziemy nacisk na szybką obsługę, dlatego każde stanowisko jest w pełni skomputeryzowane. Nie trzeba czekać na ręczne wypisywanie dokumentów.
Najniższe opłaty
Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex
Sprzedaż biżuterii
Oferujemy duży wybór biżuterii, od klasycznych po  nowoczesne wzory. Oferujemy łańcuszki, zawieszki, pierścionki ( również z brylantami), bransoletki, medaliki i wiele innych